برگزاری دوره تربیت مربی صوت و لحن در همدان

برگزاری دوره تربیت مربی صوت و لحن در همدان

جواد سعیدی، رئیس اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان همدان در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: این مجموعه همزمان با ۶ ماهه دوم سال برنامه‌های متعددی...

جواد سعیدی، رئیس اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان همدان در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: این مجموعه همزمان با ۶ ماهه دوم سال برنامه‌های متعددی در دستور کار خود دارد.

رئیس اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان همدان افزود: برگزاری «دوره‌های عمومی و تخصصی قرآن کریم در رشته‌های روخوانی، روان خوانی، فصیح خوانی و سبک زندگی اسلامی» از برنامه‌هایی است که در سطح موسسات و تشکل‌های قرآنی استان اجرایی خواهد شد.

وی از برگزاری دوره «تربیت مربی صوت و لحن قرآن کریم» خبر داد و اضافه کرد: این دوره پنج روزه و طی دو مرحله برگزار خواهد شد، مرحله نخست دوره، ۷ و ۸ آذر ماه و یک دوره ۳ روزه دیگر در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

سعیدی با بیان اینکه این دوره ویژه مربیان و اساتید قرآن است، ادامه داد: مرحله نخست دوره «تربیت مربی صوت و لحن قرآن کریم» با حضور ۳۵ تن از مربیان و اساتید برجسته استان آذر ماه در همدان برگزار خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه اتحادیه قرآنی کشور ابراز کرد: یکی دیگر از برنامه‌های این مجموعه در نیمه دوم سال، برگزاری «کارگاه‌های یک روزه سبک زندگی قرآنی» است که در این دوره در ۴ شهرستان برگزار شده و مابقی در نیمه دوم سال برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: در استان همدان ۸۲ موسسه قرآنی ثبت شده و ۱۵۲ خانه قرآن روستایی و ۴۴ خانه قرآن شهری وجود دارد.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.