برگزاری محفل انس با قرآن و عترت

برگزاری محفل انس با قرآن و عترت

حسین عزیزعلی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگار واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه...

حسین عزیزعلی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگار واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: محفل انس با قرآن و عترت، ۱۱ شهریورماه مصادف با سومین شب محرم همزمان با ادای فریضه نماز مغرب به همت اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی در مسجد امام صادق (ع) تبریز برگزار شد.

وی اظهار کرد: حضور قاریان و حافظان ممتاز از جمله استاد رضایی، محمدزاده و میثم ابوالقاسمی و استقبال مردمی از این محفل قرآنی با حضور خواهران و برادران موجب برگزاری هرچه باشکوه تر آن شده بود.

عزیزعلی مهمترین هدف از برگزاری این محافل قرآنی را ایجاد ظرفیت برای حافظان و قاریان قرآن کریم عنوان کرد و گفت: قاریان و حافظان قرآن زمان زیادی از عمرشان را صرف یادگیری و حفظ قرآن کریم نمودند ولی اجرای برنامه ندارند بنابراین برگزاری محافل قرآنی در مساجد باعث می شود که حافظان و قاریان به اجرای برنامه های مختلف در مکانهای متعدد بپردازند.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.