برگزاری نشست هم‌اندیشی مربیان قرآنی

برگزاری نشست هم‌اندیشی مربیان قرآنی

عبدالمحمد نمازی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد برگزاری نشست هم‌اندیشی بیش از ۲۰ مربی قرآنی خانم و آقا در بقعه امامزاده...

عبدالمحمد نمازی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد برگزاری نشست هم‌اندیشی بیش از ۲۰ مربی قرآنی خانم و آقا در بقعه امامزاده عبدالله یاسوج را از جمله برنامه‌های اجرایی این اداره برشمرد و گفت: همگرایی، تعامل، مشارکت نیروها، دستگاه‌ها و مراکز قرآنی در راستای ترویج فرهنگ قرآنی در استان، راهکارهای حمایت از مؤسسات قرآنی، اجرای طرح ملی حفظ قرآن و راهکارهای ایجاد موقوفات قرآنی در استان از جمله موضوعات این نشست است.

نمازی بیان کرد: استفاده از مربیان قرآنی، آموزش تخصصی به مربیان مؤسسات قرآنی و در اختیار قرار دادن فضاهای بقاع متبرکه، مساجد و موقوفات قرآنی به مؤسسات قرآنی ازجمله برنامه‌هایی است که می‌توانیم در اختیار مؤسسات قرآنی قرار دهیم.

وی تصریح کرد: پیگیری حق الزحمه مربیان، تقویت بعد تخصصی و آموزشی مربیان، ارائه خدمات رفاهی به مربیان قرآنی، ادامه تحصیل رایگان دانشجویان حافظ کل قرآن در دانشگاه‌ها از جمله مواردی است که در دستور کار این مرکز قرار دارد.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.