دوره آموزشی توجیهی مربیان طرح حفظ ۱۴۵۳ در لرستان برگزار شد

دوره آموزشی توجیهی مربیان طرح حفظ ۱۴۵۳ در لرستان برگزار شد

با حضور استاد سید مصطفی رضوی و مربیان حفظ آموزش و پرورش کلاس آموزشی توجیهی طرح ۱۴۵۳ حفظ جز ۳۰ در خرم آباد برگزار شد.به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و...

با حضور استاد سید مصطفی رضوی و مربیان حفظ آموزش و پرورش کلاس آموزشی توجیهی طرح ۱۴۵۳ حفظ جز ۳۰ در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان به برگزاری کلاس آموزشی توجیهی طرح ۱۴۵۳ حفظ جز ۳۰ ویژه مربیان حفظ قرآن کریم لرستان اشاره نمودند.

دریکوندی گفت: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم در سومین سال اقدام مشترک ادارات کل اوقاف, آموزش و پرورش, فرهنگ و ارشاد اسلامی گام برداشته ایم و امیدواریم با همکاری این ادارات کل در استان لرستان در زمینه تربیت حافظان اقدامات خوبی صورت گیرد.

وی همچنین افزود: بر همین اساس یک دوره ویژه برای مربیان در آموزش و پرورش استان گذاشته شد که با حضور استاد سید مصطفی رضوی از اساتید ستاد حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نکات لازم در خصوص حفظ جز ۳۰ و همچنین شیوه های تشویق دانش آموزان به حفظ قرآن کریم بیان شد.

دریکوندی تصریح کرد: در این دوره آموزشی ۳۰ نفر از مربیان استان دعوت شده بودند که برای انجام طرح ۱۴۵۳ در مدارس به تشویق دانش آموزان برای حفظ جز ۳۰ خواهند پرداخت.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.