پیش‌بینی رأی میلیونی مردم در جشنواره تلاوت‌های مجلسی

پیش‌بینی رأی میلیونی مردم در جشنواره تلاوت‌های مجلسی

داود جعفری، دبیر جشنواره تلاوت‌های مجلسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایکنا؛ از آغاز مرحله مقدماتی چهاردهمین دوره این جشنواره در مشهد مقدس خبر داد و ضمن قدردانی از...

داود جعفری، دبیر جشنواره تلاوت‌های مجلسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایکنا؛ از آغاز مرحله مقدماتی چهاردهمین دوره این جشنواره در مشهد مقدس خبر داد و ضمن قدردانی از زحمات مسئولان وزارت کشور و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت همکاری فراوان در زمینه برگزاری جشنواره اظهار کرد: جشنواره طی دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله مقدماتی در استان‌های مختلف برگزار و برگزیدگان دور مقدماتی طی دهه فجر در تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی با اشاره به استقبال فراوان مردم از برگزاری جشنواره در استان‌های مختلف کشور تصریح کرد: به زودی اولین نشست خبری جشنواره برگزار می‌شود و تمامی عوامل و دست‌اندرکاران جشنواره نیز به رسانه‌های مختلف خبری معرفی خواهند شد.

جعفری با اشاره به اینکه کد‌ دستوری ویژه‌ای برای حضور شرکت‌کنندگان در جشنواره راه‌اندازی شده است، گفت: دبیرخانه جشنواره در راستای حضور هرچه بیشتر شرکت‌کنندگان و مخاطبان جشنواره، کد دستوری #۳۰۱۱۴*۶۶۵۵* را راه‌اندازی کرده است. از این طریق علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در جشنواره نام‌نویسی کرده و با رأی خود برای انتخاب قاری برتر اقدام کنند. همچنین، قرعه‌کشی اعطای جوایز به عموم مخاطبان و مستمعان هم از طریق کد دستوری انجام می‌شود که طی جشنواره امسال نیز تعداد ۷۲۰ کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس در سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

دبیر جشنواره تلاوت‌های مجلسی با بیان اینکه جایزه نفر اول جشنواره امسال مبلغ ۲۷۰ میلیون ریال خواهد بود، اظهار کرد: همچنین، مبلغ سیصد میلیون ریال نیز به پنج نفر برتر (هر نفر ۶۰ میلیون ریال) راه یافته به مرحله کشوری جشنواره اهدا خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای برگزاری جشنواره ریالی از نهاد یا سازمانی دریافت نکرده‌ایم، افزود: تمامی هزینه‌های برگزاری جشنواره چهاردهم در سراسر کشور از جانب قرآن‌دوستان و عزیزان قرآنی در استان‌های مختلف پرداخت می‌شود.

دبیر جشنواره تلاوت‌های مجلسی ضمن پیش‌بینی رأی یک تا دو میلیون نفری مردم در جشنواره امسال تصریح کرد: مرحله فینال فینالیست‌های این دوره از جشنواره تلاوت‌های مجلسی که عنوان آن «فجر تلاوت» است، در بهمن‌ماه سال جاری و مصادف با ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل حسینیه صاحب‌الزمانی تهران برگزار خواهد شد.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.