هم‌افزایی سازمان‌ اوقاف و سازمان تبلیغات در زمینه‌های فرهنگی

هم‌افزایی سازمان‌ اوقاف و سازمان تبلیغات در زمینه‌های فرهنگی

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، نشست خبری طرح‌های ملی «شمیم حسینی» و «مهر تحصیلی» با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا عادل معاون فرهنگی و...

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، نشست خبری طرح‌های ملی «شمیم حسینی» و «مهر تحصیلی» با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ناصر میرمحمدیان معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی به میزبانی سازمان اوقاف و امور خیریه در ساختمان مهر این سازمان برگزار شد.

در بخشی از این نشست حجت‌الاسلام سید ناصر میر‌محمدیان معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت هم‌افزایی و تعامل بین سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه درزمینهٔ ماه محرم، گفت: بخش عمده موقوفات مربوط به امام حسین(ع) است و سازمان تبلیغات اسلامی نیز بنا به وظیفه ذاتی خود در جهت سازماندهی و غنابخشی فرهنگی هیئت‌های مذهبی، کانون‌ها و مداحان گام برمی‌دارد.

میرمحمدیان افزود: در یک هماهنگی و اطلاع‌رسانی به هیئت‌های سراسر کشور زمینه همکاری بیشتر در این هم‌افزایی پدید آمد. با توجه به اینکه سازمان اوقاف عزمی مهم در جهت کمک‌رسانی به هیئت‌های مذهبی در ماه محرم را در دستور کار خود قرار داده‌ است و هیئت‌ها نیز در سازمان تبلیغات اسلامی دارای مجوز سالیانه هستند در یک هماهنگی و هم‌افزایی هیئت‌هایی که فعال بوده و شرایط دریافت کمک‌ها را دارا هستند شناسایی شده و شرایط دریافت کمک‌ها مهیا شده است.

وی یادآور شد: هیئت‌هایی که فعال هستند برای دریافت کمک‌ها باید از طریق سامانه بیرق اقدام کنند و با ورود به این سامانه مشخصات کامل خود را ثبت کنند.

میرمحمدیان تصریح کرد: مسئولان هیئت‌ها با حضور در نمایشگاه‌های که برپا خواهد شد حواله اقلام خود را دریافت می‌کنند که این دریافت نیز با تائید نماینده سازمان تبلیغات در جهت فعال بودن هیئت استعلام می‌شود.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.